20.07.2024 - Masaj Salonu & Türkiye'nin Masaj Salonları Rehberi
REKLAM ALANI
Masaj Salonu

Yasal Uyarı

www.masajsalonu.gen.tr adresinden yayınlanan bu site, Türkiye içerisinde faaliyet gösteren masaj salonlarını listeleyen bir web sitesi olup, sitede listelenen işletmelerin sundukları hizmetlere hiç bir suretle kefil olmaz ve işletme kaynaklı yaşanabilecek problemlerden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu web sitesi; site ziyaretçilerine, işletmelere veya işletmelerin sundukları hizmetlere aracılık etmemektedir. Site içerisinde yer alan işletme bilgileri işletmeye ait bilgiler olup, bu bilgilerin güncelliği veya doğruluğu konusundaki sorumluluk bu web sitesine ait değildir. Site içerisinde hatalı olduğunu düşündüğünüz bilgiler varsa iletişim sayfamızdaki formdan bize iletebilirsiniz. Yine iletişim sayfamızdaki formdan işletme sahipleri firma bilgilerinde değişiklik yapılmasını talep edebilirler.

Bu web sitesi T.C kanunlarına uygun hareket etmektedir. Eğer yasalara aykırılık teşkil eden bir bilginin site içerisinde yer aldığını düşünüyorsanız ivedi bir şekilde web sitesinin iletişim sayfasındaki iletişim formundan (size geri dönüş yapabileceğimiz iletişim bilgilerinizle birlikte) bize bildirmenizi önemle rica ederiz. Bu web sitesi işletme kaynaklı hukuki problemlerden dolayı sorumlu tutulamaz.
* TCK 5651 kanun gereği TCK tarafından yapılan şikayetler doğrultusunda uygunsuz görülen içerikler siteden kaldırılacaktır.
* TCK 1117 sayılı kanunun ilgili maddeleri uyarınсa belirtilen yaştan küçüklerin bu web sitesini gezmeleri yasaktır.

www.masajsalonu.gen.tr açık bir platform olup dışarıdan masaj salonu rehbere eklenebilmektedir. Bu ekleyen kişilerin kendi sorumluluğundadır. Websitesini ziyaret etmek,içeriğinde dolaşmak ve salonunun eklenmek tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.